نیـروگاه حرارتی رامیـن از بزرگترین نیروگاه های حرارتی ( بخاری) کشـور می باشد که با هدف تامین برق استان خوزستان و شبکه سراسری احداث گردیده است. نیروگا . . .

نیروگاه گازی ماهشهر که نیروگاه افق ماهشهر هم نامیده میشود، شامل ۴ واحد گازی ۱۶۲ مگاواتی در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار است. بخش گازی این نیروگاه در سال  . . .

نیروگاه شهید سلیمی نکا، یکی از مهمترین سرمایه‌های ملی و از بزرگترین نیروگاه­های کشور است. این نیروگاه متشکل از دو بخش مستقل بخاری و سیکل‌ترکیبی بوده . . .

نیروگاه حرارتی شازند یکی از پروژه‌های عظیم ملی است که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به بهره‌برداری رسیده است. این نیروگاه درزمینی به مساحت . . .

پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی بندرعباس با ظرفیت ۹۰۶ مگاوات می‌باشد. موقعیت جغرافیایی پروژه مذکور در کیلومتر ۱۰ جاده بندرعباس به اسکله بندر شهید رجایی واق . . .

بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی گنو ایسین به ظرفیت ۶۴۸ مگاوات در چهار واحد گازی در شهر بندرعباس فعالیت می‌کند.

نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی در شمال پیشگامان ایجاد و بهره‌برداری از این نسل نیروگاه‌ها در ایران است. در این نیروگاه مناسبات زیست‌محیطی، افزایش باز . . .

نیروگاه حرارتی اسلام‌آباد-درچه، معروف به نیروگاه اصفهان در استان اصفهان، در حاشیه زاینده‌رود در غربی‌ترین نقطه شهر در دامنه کوه موسوم به دنبه و در فا . . .

در منطقه شمال اصفهان و شرق شاهین‌شهر، در کیلومتر ۱۰ اتوبان اصفهان - شاهین‌شهر و واقع در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران( هسا) که در سال 1368به بهره‌بردا . . .

نیروگاه حرارتی شهید مفتح در دشت فامنین در کیلومتر ۱۵ جاده همدان - تهران در زمینی به وسعت ۲۷۰ هکتار بنا گردیده است. این نیروگاه از نوع بخاری با برج خ . . .

<ul> <li><strong>نوع محصول:&nbsp;</strong>بویلر بازیافت حرارتی</li> <li><strong>&nbsp;کارفرما:&nbsp;</strong>شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس</li> . . .

 • 0 بازدید
 • ۵۴۶ مگاوات

این نیروگاه در استان لرستان، شهرستان دورود و در سال 1356 به بهره‌برداری رسیده است، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع گازی با ظرفیت تولید ۹۰ مگاوات است . . .

این نیروگاه در فاصله ۵ کیلومتری شهر لوشان در منطقه‌ای بنام جمال‌آباد در مسیر جاده قدیم قزوین _ رشت و در کنار رودخانه شاهرود در زمینی به مساحت حدود ۴۸ . . .

نیروگاه چرخه ترکیبی ايرانشهر معروف به نیروگاه بمپور، واقع در استان سیستان و بلوچستان- ایرانشهر- کیلومتر ۵ جاده ایرانشهر - بمپور یکی از نیروگاه‌های بز . . .

نیروگاه گازی زاهدان واقع در استان سیستان و بلوچستان، زاهدان، کیلومتر ۵ جاده گلوربندو در سال 1365 به بهره‌برداری رسیده است، یکی از نیروگاه‌های ایران ا . . .

 • 0 بازدید
 • ۲۲۶٫۲ مگاوات

این نیروگاه در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان کنارک و در سال ۱۳۵۶ به بهره‌برداری رسیده است، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع گازی با ظرفیت تولید ۱۴۲ . . .

 • 0 بازدید
 • ۱۴۲٫۵ مگاوات

این نیروگاه در جنوب شهر تهران در مجاورت شهرک بعثت، در سال 1346 تأسیس شد و یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع حرارتی با ظرفیت تولید ۲۴۷٫۵ مگاوات است که ش . . .

 • 0 بازدید
 • ۲۴۷٫۵ مگاوات

در اواخر سال 1333 مطابق با اوايل سال 1954 ميلادي نيروگاه برق تهران جهت كمبود برق تهران قراردادي را با شركت فرانسوي آلستوم جهت خريد كارخانه 50 هزار . . .

در سال ۱۳۵۵ کار نصب ۶ واحد هیتاچی به‌منظور رفع نیاز شبکه سراسری شروع شد. در هنگام نصب واحدهای فوق‌الذکر کار خرید و عقد قرارداد، ۳۰ واحد دیگر با شرکته . . .

در کیلومتر ۴ جاده قائن _ مشهد و در زمینی به مساحت ۱۲۰ هکتار واقع گردیده است. نیروگاه سیکل ترکیبی قاین یا نیروگاه سیکل ترکیبی شهید کاوه همچنین با نام . . .

در کیلومتر ۵ جاده قائن–بیرجند، باقدرت نامی ۷۵ مگاوات (شامل ۳ توربین گازی ۲۵ مگاواتی) در زمینی به مساحت ۱۷٫۵ هکتار و به‌منظور تأمین برق موردنیاز منطق . . .

نیروگاه شهید بسطامی شاهرود (استان سمنان، کیلومتر ۱۵ جاده شاهرود – دامغان، بهره‌برداری ۱۳۹۱/۱۰/۱۹)، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع سیکل ترکیبی با ظرف . . .

<p>این نیروگاه در شیراز، بلوار مدرس روبروی دانشگاه صنعتی شیرازو در سال 1334 تأسیس شده است، یکی از نیروگاه&zwnj;های ایران از نوع گازی با ظرفیت تولید ۱ . . .

این نیروگاه گه در ورودی شهر بوشهر و در سال1354 تأسیس شده است، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع گازی با ظرفیت اسمی تولید ۵۰ مگاوات است که شامل ۲ واحد گ . . .

نیروگاه گازی کنگان در زمینی به مساحت 24 هکتار و در منطقه بخش ریز از توابع شهرستان جم در 12 کیلومتری شرکت پالایش گاز فجر واقع گردیده است. واحدهای این . . .

نیروگاه گازی صوفیان در کیلومتر ۲۵ جاده تبریز – مرند در محدوده شهرستان شبستر در مجاورت روستای چله‌خانه علیا و در سال 1363 تأسیس گردیده است، یکی از نیر . . .

این نیروگاه واقع در شهر ارومیه ودر مهرماه سال 1360 به بهره‌برداری رسید، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع گازی با ظرفیت تولید ۶۰ مگاوات است که شامل ۲ و . . .

نیروگاه سیکل ترکیبی شیرکوه یزد معروف به نیروگاه سیکل ترکیبی فراب یزد که در استان یزد، شهرستان صدوق، کیلومتر ۲۶ جاده فولاد آلیاژی واقع شده و افتتاح آن . . .

 • 0 بازدید
 • ۴۸۴ مگاوات

نیروگاه حرارتی بیستون به‌منظور تأمین نیاز شبکه سراسری برق در غرب کشور (استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام) احداث‌شده است. این نیروگاه در حدفاصل کرما . . .

نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان دارای هشت واحد گازی به‌صورت ترکیبی از شش واحد گازی از نوع V۹۴٫۲ آنسالدو (ایتالیا) به‌اضافه دو واحد گازی توسعه‌ای (از محل اع . . .

 • 0 بازدید
 • ۱۹۱۲ مگاوات

نیروگاه گازی هرمزگان در ۴۰ کیلومتری شمال شرقی بندرعباس و در منطقه قلعه قاضی با مساحت تقریبی ۱۰۶۵۰۰۰ مترمربع واقع‌شده است . نیروگاه هرمزگان شامل شش وا . . .

نیروگاه سهند دارای 2 واحد بخار به ظرفیت 325*2 مگاوات می باشد. این نیروگاه مجهز به سیستم خنك كن خشك (هلر) بوده و سوخت اصلی نیروگاه گاز طبیعی و سوخت پش . . .

 • 0 بازدید
 • ۶۵۰ مگاوات

این نیروگاه در استان خراسان شمالی و در کیلومتر ۱۲ جاده شیروان – قوچان قرار دارد و در سال ۱۳۸۳ احداث شده و یکی از نیروگاه‌های تابعه شرکت مدیریت تولید . . .

نیروگاه رودشور اولین نیروگاه خصوصی ایران می‌باشد که در راستای تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی و برنامه‌های توسعه‌ای دولت با حمایت وزارت نیرو و با تکیه بر توا . . .

 • 0 بازدید
 • ۳۴۵ مگاوات

نیروگاه سیکل ترکیبی دماوند (که به نام نیروگاه شهدای پاکدشت نامیده شده است) به عنوان بزرگترین نیروگاه کشور شامل ۱۲ واحد گازی هر یک به ظرفیت ۱۵۹/۹ مگاو . . .

 • 0 بازدید
 • ۲۸۷۸٫۸ مگاوات
عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار حوزه برق الکترونیک و انرژی